Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Billy Porter do të drejtojë komedinë “To Be Real”

Film  |  23.08.2021 Ora 7:48   
Billy Porter  është caktuar të drejtojë komedinë e re "To Be Real".
 
Aktori dhe këngëtari 51-vjeçar aktualisht është duke punuar në debutimin e tij me regji në filmin "What If?".
 
Ndërsa“To Be Real”, është një projekt i ri nga kompania e prodhimit të Gabrielle Union.
 
 “To Be Real”, ndjek tre miq të çuditshëm që ikin nga qyteti i tyre për fundjavën e krenarisë në Nju Jork, ku zbulojnë se jeta mbi ylberin është e çmendur, e furishme, shpesh përçarëse.
 
Union do të prodhojë 'To Be Real', ndërsa Porter dhe Ryan Shiraki  ka shkruar skenarin origjinal.
 
Ndërkohë, Billy filloi prodhimin e 'What If?' muajin e kaluar, i cili ndjek një nxënës transgjinor të shkollës së mesme duke lundruar në një marrëdhënie të papritur.
 
Duke folur më parë për koncertin, ai tha: "Unë jam i emocionuar që jam pjesë e kësaj hapësire të re në Hollywood për të treguar të gjitha llojet e historive nga të gjitha llojet e njerëzve.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing