Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gary Barlow dhe Sheridan Smith shpresojnë të bëjnë një këngë hit Krishtlindjesh

Muzikë  |  27.10.2021 Ora 11:19   
Gary Barlow dhe Sheridan Smith thuhet se po bashkohen me shpresën për të fituar çmimin e parë të Krishtlindjeve me këngën e tyre festive pikërisht për këtë festë me titull “How Christmas Is Supposed To Be”.

Këngëtari i Take That, 50 vjeç dhe aktorja e “Cilla”, 40 vjeç, së pari bashkuan forcat gjatë mbylljes së serisë “Gary's Crooner Sessions” në muajin shkurt në fillim të këtij viti.
 
Dhe pasi Sheridan i bëri përshtypje Gary-t me vokalin e saj, ai tani me sa duket i ka kërkuar që t'i bashkohet atij në këngën kryesore të albumit të tij të ardhshëm dedikuar Krishtlindjeve.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing