Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

UEFA nesër në Prishtinë (Foto)

Sport  |  03.04.2018 Ora 16:07   
Nesër, ora 15:30, zyrtarë të UEFA-s inspektojnë punimet në Stadiumin e Qytetit në Prishtinë, ku do të marrë pjesë edhe ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi.

Zyrtarë të UEFA-s, do inspektojn punimet dhe do japin këshillat e fundit lidhur me stadiumin e Qytetit në Prishtinë, i cili tashmë ka dy vite që ka filluar te renovohet.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing