Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ryan Smith po punon rreth filmit të ri "Sam& Kate"

Film  |  26.11.2021 Ora 8:39   
Producenti Ryan Donnell Smith është duke bashkëfinancuar me Dustin Hoffman-Sissy Spacek, për të prodhuar filmin e titulluar “Sam & Kate”.
 
 
Kompania e Smith “Thomasville Pictures”, të cilën ai e zotëron me Allen Cheney, një tjetër producent i Rust, do të mbështesë “Sam & Kate”, i cili është planifikuar të fillojë prodhimin në mes të shkurtit në Thomasville.
 
Raportohet se Smith do të shërbejë si producent në film, por nuk do të përfshihet në prodhimin fizik.
 
Një burim tjetër i ka thënë “Deadline”,  se Smith po investon rreth 900 mijë dollarë në filmin e ri  “Sam & Kate”.
 
 
 
Variety raporton se producentët kishin biseda të hershme me menaxherin e filmit rreth prodhimit, por nuk kanë aplikuar ende për leje.
 
Në “Sam & Kate” do të luajë gjithashtu djali i Hoffman, Jake Hoffman.
Ata do të luajnë në rolin  babait dhe djalit  në film.
 
Po kështu, vajza e Spacekut, Schuyler Fisk, do të luajë në ekran vajzën e nënës së saj.
 
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing