Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Dua Lipa dhe Calvin Harris publikojnë "One Kiss" (Video)

Muzikë  |  06.04.2018 Ora 11:11   
Pas shumë paralajmërimeve tashmë është publikuar "One Kisss". projekti i shumëpritur nga këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa dhe Dj-i i njohur, Calvin Harris, shkruan Radio Plus. 

""One Kiss" në bashkëpunim me Calvin Harris tashmë u publikua. Shpresoj të bëjë të vallëzoni deri sa zemra të ju rrahë shpejt", ka shkruar Dua Lipa në llogarinë e saj në Instagram. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing