Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Cardi B publikon albumin debutues

Muzikë  |  06.04.2018 Ora 11:37   
Gjashtë muaj pas lansimit të singlit të saj debutues "Bodak Yelloë" me të cilin arriti famën botërore, reperja e njohur amerikane, Cardi B pas shumë paralajmërimeve, tashmë ka publikuar edhe albumin e saj debutues të quajtur "Invasion Of Privacy".

"Invasion Of Privacy" është albumi i parë në karrierën e Cardi B dhe përmbanë 13 këngë si: "Bodak Yellow", "Drip", "Be Cerful", "She Bad", "I Like It", "Ring" etjerë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing