Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“A quiet Place” në vendin e parë në Box Office

Film  |  09.04.2018 Ora 10:54   
Më në fund një film I Paramount Pictures pas dy vitesh kryeson në majë të klasifikimit Box Office  me filmin horror “A Quiet Place”.

Ky film në fakt vetëm se ka marrë kritika të rrepta nga analistë të filmit, e në anën tjetër arriti të shes bileta deri në 50 milionë dollarë në SHBA dhe Kanada, ose dy herë më shumë sesa analistët nga kinematë kishin parashikuar.

Filmi ka kapë një kosto prej 17 milionë dollarësh për tu prodhuar, ndërsa nuk  ka bërë fare marketing, cifti John Krasinski dhe Emily Blunt të cilët janë cift edhe në jetën reale , në këtë film përpiqen tu shmangen krijesave të cilat reagojnë me një zhurmë të vogël. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing