Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora së shpejti do të performojë në Tiranë

Muzikë  |  09.04.2018 Ora 10:55   
Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora e cila së fundmi ishtë në Kosovë në 10 vjetorin e Pavarësisë,  tani Rita së shpejti do të vije edhe në Tiranë.

Televizioni Klan i Shqipërisë ka zbuluar ekskluzivisht befasinë që Rita Ora po e planifikonte prej pak kohësh.

Rita Ora pas gjashtë vitesh do të rikthehet në Tiranë, për një koncert madhështor të organizuar nga Bashkia e Tiranës, i cili që do të mbahet më 3 qershor.

Duke marrë parasysh që koncerti organizohet nga Bashkia e Tiranës dhe gatishmërinë e Rita Orës për bashkëpunim me bashkëatëdhetarët e saj, mendohet se koncerti i 3 qërshorit do të jetë i hapur dhe pa pagesë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing