Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Bebe Rexha paralajmëron albumin debutues

Muzikë  |  09.04.2018 Ora 11:08   
Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha pas lansimit të këngës "Push Back" në bashkpëunim me këngëtarët e njohur amerikanë, Ne-Yo, dhe Stefflon Don, tani ka paralajmëruar albumin e saj debutues. 

“Expectations” titullohet albumi debutues nga Bebe Rexha, i cili do të publikohet më 13 prill, shruan Radio Plus. 
Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram.

"Albumi im debutues  “Expectations” do të jetë i gatshëm këtë të premte më 13 prill, ka shkruar Bebe Rexha në Instagram. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing