Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Samuel Jackon skpetik në atë se filmi “Black Panther “ do të ndryshojë Hollywood-in

Film  |  09.04.2018 Ora 11:12   
Filmi nga Marvel “Black Panther” po që u bë një film super I sukseshëm, e sidomos tani që ka hyrë edhe në rangun e fitimeve të “Titanic” duke u bërë një ndër 3 filmat me më së shumti fitime, të të gjitha kohërave.

Ndërsa meqë në film rol kryesor ka aktori me ngjyrë Chadwick Boseman, po ashtu njejtë edhe regjisori, shumë nga të famshmit me ngjyrë dhe film dashës të tillë kanë thënë se ky film po që do të ndryshojë Hollywood-in.

Megjithatë aktori tashmë veteran filmi Samuel Jackson ka thënë se nuk mendon ashtu. “Unë nuk jam pozitiv në mendimin se Black Panther” do të ndryshojë industrinë e filmit. Nuk mendoj se ky film do të ndryshojë dinamikën e tregimeve të zeza në Hollywood dhe pastaj të pranohen në të gjithë botën.

Është një histori që punon mbarë për botën, të gjithë e duan një hero, por jo të gjithë duan të shohin dramë në përvojën e jetës së dikujt’ – ka thënë ndër të tjera aktori Samuel, por që gjithashtu ka thënë se filmi ishte shumë I mirë. E në fund të fundit ky film I shumë përfolur ka arritë të grumbullojë shuma marramendëse të parave, përkundër të gjitha kritikave që ka marrë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing