Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Toy Story 4” tashmë dihet data e lansimit

Film  |  09.04.2018 Ora 11:22   
Filmi I shumë pritur nga Disney dhe Pixar, “Toy Story 4” do të ketë premierën botërore me 21 qershor të vitit 2019.

Ka shumë vite që pritet të dalë filmi mbi lodrat, ndërsa ka pasë ndër vite shumë fjalë lidhur me të, se ai nuk do të ketë një vazhdim të katërt e më pastaj se skenari ka filluar të shkruhet, pastaj se ai kishte kaluar në duar të skenaristëve të tjerë e shumë fjalë të tjera.

Megjithatë një gjë dihet për siguri se regjisor do të jetë Josh Cooley, ndërsa zërat do ti huazojnë sërish Tom Hanks dhe Tim Allen, për Woody-n dhe Buzz Lightyear. Shumë shpejt pritet të bëhet I ditur e gjithë kasta e filmit të animuar “Toy Story 4”. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing