Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​"BlackKkKlansman" nga Spike Lee më 10 gusht në kinematë në SHBA

Film  |  10.04.2018 Ora 11:09   
"BlackKkKlansman" filmi më i ri i regjisorit të famshëm Spike Lee, do të lansohet më datën 10 gusht të këtij viti në kinematë e Amerikës, pikërisht në kohën e njëvjetorit të protestave në Charlottesville,N.C.

Filmi i cili fillimisht ishte titulluar "Black Klansman" bazohet në historinë e jetës se Ron Stallworth, oficerit të parë me ngjyrë të policisë në Kolorado Springs, i cili u fsheh në vitin 1978 për tu depërtuar në Ku Klux Klan.

Oficeri do të luhet nga David Uashington ndërsa aty do të jetë edhe partneri i tij Adam Driver të cilët do të jenë në gjendje të depërtojnë në nivelet më të larta të Klanit dhe të ndalojnë marrjen e qytetit. Në këtë film gjithashtu luan Laura Harrier dhe Topher Grace. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing