Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Rachel McAdams është bërë nënë për herë të parë

Film  |  10.04.2018 Ora 11:09   
Aktorja e njohur Rachel McAdams thuhet të jetë bërë nënë për herë të parë. Ylli 39 vjeq i filmit, ka vite që është në lidhje me Jamie Linden dhe sipas DailyMail, ata tashmë janë bërë prindër të një djali.

Por që nuk dihet se kur ka ndodhë lindja, meqë aktorja McAdams ka arritur shumë mirë ta fsheh edhe shtatëzaninë. Në muajin shkurt të vitit 2017 fillimisht u spekulua se aktorja është shtatëzënë por që asnjëherë nuk u konfirmua asgjë, ajo ngriti edhe më tutje dyshimet kur anashkaloi të gjitha pjesëmarrjet në evente filmash dhe parakalimet ne tepihun e  kuq.

Aktorja e nominuar për cmimin Oskar lidhjen më të përfolur e pati me aktorin Ryan Gosling, prej se u njohën gjatë xhirimeve të filmit "The Notebook". /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing