Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Bebe Rexha, Ne-Yo dhe Stefflon Don publikojnë videoklipin e "Push Back" (Video)

Muzikë  |  11.04.2018 Ora 9:50   
Gati dy javë më parë, këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha në bashkëpunim me këngëtarët e njohur amerikanë, Ne-Yo dhe Stefflon Don, lansuan fillimisht vetëm në versionin audio këngën "Push Back", një këngë që qysh në ditët e para mori komente pozitive nga fansat e këngëtarëve, shkruan Radio Plus.

Ndërkaq mbrëmë  Bebe Rexha, Ne-Yo dhe Stefflon Don sollën edhe videoklipin e bashkëpunimit të tyre "Push Back", regjinë e të cilit e ka bërë, regjisori i njohur amerikan,  James Larese. 

Ndërkaq këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha të premten më 13 prill pritet të publikojë albumin e saj debutues, i cili mbanë titullin “Expectations”. /radioplus/Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing