Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Angelina Jolie femra më e admiruar në botë

Film  |  12.04.2018 Ora 10:28   
Në një listë të përpiluar nga YouGov, ku renditen 20 meshkujt dhe 20 femrat më të admiruar në botë, Angelina Jolie zë vendin e pare në renditjen e femrave.

Ndërsa mongoli Bill Gates është ndër të preferuarit prej meshkujve në këtë listë. Të dy këta emra kanë arritur të mposhtin Michelle Obama-n, dhe Oprah Winfrey gjithashtu edhe Dalai Llama-n.

Për të zgjedhur këta persona janë anketuar 37 mijë njerëz nga 35 shtete të ndryshme.

E në anën tjetër Angelina Jolie I është rikthyer sërish mediave për shkak të shkurorëzimit me Brad Pitt dhe lidhjes së këtij të fundit që tashmë mediat pohojnë me shumë siguri se Brad ka filluar lidhjen me profesoreshën Neri Oxman./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing