Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Liam Neeson në filmin dramë-romancë “Normal People”

Film  |  12.04.2018 Ora 11:04   
 Aktori Liam Neeson do të jetë në rolin kryesor në filmin Dramë – romancë “Normal People”. Pasi që arriti famën me filmat e Steven Spielberg si “World War 2” dhe “Schindler’s List” , Neeson u bë pjesë e filmave të mëdhenj me buxhet të jashtëzakonshëm si “Star Wars Episode I: The Phantom Menace” si dhe “Batman Begins”.

Pastaj Liam ishte pjesë e filmave ku luante role të stilit të  agjentëve sekret, pastaj ishte ”Taken” e shumë filma të tjerë.

Por tek një aktor me një laramani rolesh si tek Neeson, mund te presësh edhe role romantike, siq është filmi “Normal People” film I cili flet për një cift që kanë shumë vite të martuar, por kjo martesë tronditet pas një diagnoze me kancer të gjirit të gruas, rol I luajtur nga LeslEy Manville.

Filmi do të fillojë xhirimet në muajin korrik në Belfast , ndërsa ende nuk është vendosur një datë lansimi. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing