Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Incredibles 2” del posteri dhe traileri I pjesës së dytë

Film  |  13.04.2018 Ora 11:24   
Disney dhe Pixar kanë lansuar dje posterin dhe trailerin e ri të filmit të animuar “Incredibles 2” dhe duket se ai fillon pikërisht aty ku mbeti në pjesën e parë, aty ku The Underminer sulmoi qytetin.

Në pjesën e dytë të këtij filmi Elastigirl kthehet si një superhero, ndërsa Z.Incredible  qëndron në shtëpinë e babait. Në anën tjetër Dash mbetet po I njejti Dash, e Violet është adoleshentja e cuditshme e cila kalon nëpër ato fazat kur urrenë shtëpinë, familjen dhe prindërit e saj.

Mbetet që fansat të mësojnë më shumë kur filmi të lansohet, se a do të thellohen më tej misteret, apo qfarë do të ndodhë, por që një gjë dihet se “Incredibles 2” do të arrijë të thejë arkat me fitime, kur të lansohet me datën 15 qeshor. /radioplus/
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing