Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

John Krasinski të bëjë regjinë e filmit “Life On Mars”

Film  |  13.04.2018 Ora 11:39   
Aktualisht ai është duke shijuar suksesin  e filmit “A Quiet Place” dhe regjisori John Krasinski është duke menduar të rrahë hekurin sa është I nxehtë.

Bëhet e ditur se ai ka filluar të mendojë të adoptojë një tregim, në një film fanta-shkencë me titull ”Life On Mars”. Krasinski thuhet të ketë kërkuar ndihmën e producentëve Michael Bay, Andrew Form dhe Brad Fuller, për këtë film, të cilin do ta lansojë Paramount.

 “A Quiet Place” është puna e katërt regjisoriale e Krasinski-t, dhe ka arritë që nga shitja e biletave në mbarë botën të grumbullojë mbi 85 milionë dollarë, e që llogaritet të jetë një sukses I madh, meqë filmi për tu prodhuar ka kushtuar vetëm 17 milionë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing