Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Bebe Rexha publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  13.04.2018 Ora 11:43   
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha dje ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me sapo ka lansuar këngën e saj më të re, në bashkëpunim me reperin e famshëm amerikan, Quavo, shkruan Radio Plus.

“2 Souls on Fire”, mbanë titullin kënga më e re Bebe Rexhës në bashkëpunim me Quavo, e cila fillimisht u lansua vetëm në versioni audio dhe është pjesë e albumit debutues të Bebe Rexhës " Expectations”, i cili pas shumë paralajmrimeve u lansua sot. /radioplus/


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing