Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vazhdimi i “Black Panther” do të rifillojë xhirimet javën e ardhshme.

Film  |  17.01.2022 Ora 8:18   
“The Hollywood Reporter”, shkruan se xhirimet për filmin e ri “Black Panther”, do të rifillojnë javën e ardhshme.

Letitia Wright, e cila luan Shurin, motrën e "Black Panther". T'Challa në filmat që prodhohen nga "Marvel", u plagos në xhirime në gusht të vitit të kaluar, dhe është duke u rikuperuar në shtëpi në Londër.

Prodhimi i "Black Panther: Wakanda Forever" ,u mbyll në nëntor, pasi ata filmuan sa më shumë që mundën pa Wright, dhe ajo pritet të kthehet në xhirime javën e ardhshme, kur  edhe do të fillojë prodhimi.
 
Xhirimet fillimisht duhej të fillonin sërish javën e kaluar në Atlanta, por u vonuan pasi disa anëtarë të filmit të drejtuar nga Ryan Coogler, përfshirë Lupita Nyong'o, rezultuan pozitive me COVID-19.
 
Dyshja janë duke ripërsëritur rolet e tyre përkatëse së bashku me Lupita Nyong'o, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Winston Duke dhe Florence Kasumba.
 
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing