Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha dhe Eminem performojnë “Monster” në Coachella (Video)

Muzikë  |  17.04.2018 Ora 9:27   
Këngëtarja me preardhje shqiptare, Bebe Rexha mbrëmë ka performuar hitin e madh “Monster” bashkë me Eminem, tekstin së cilës pati shkruar vetë Bebe në fillimet e karrierës së saj, por kënga është publikuar në vitin 2013 vetëm nga Eminem dhe Rihanna, shkruan Radio Plus.

Bebe Rexha dhe Eminem u bënë bashkë për të sjellë një performancë të veçantë të “Monster” në skenën e festivalit të njohur të artit dhe muzikës Coachella 2018, i cili çdo vit në California mbledhë artistët më të njohur në botë.

“Nata e mbrëmshme ka qënë film. Këndova këngën që ma ndryshoi jetën, e këndova me një legjendë. Gjithmonë, çdo gjë rikthehet në rreth të plotë. Të falemnderit Eminem që me ftove”, ka shkruar Bebe Rexha në profilin e saj në Instagram, ku ka postuar edhe disa fotografi dhe video nga performance. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing