Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rikthehet Ariana Grande, paralajmëron këngën e re

Muzikë  |  18.04.2018 Ora 11:08   
Këngëtarja e njohur amerikane, Ariana Grande prej 1 janarit nuk ka postuar asgjë në llogaritë e saj në rrjetet sociale Instagram dhe Twitter, ndërkaq tani është rikthyer duke paralajmëruar singlin e saj më të ri, shkruan Radio Plus. 

Kënga më e re nga Ariana Granda mbanë titullin "No Tears Left To Cry" dhe do të publikohet të premten e kësaj javë, më 20 prill. 

Krijuesja e hitit "Side To Side" lajmin e ndau me 118 milionë ndekësit e saj në Instagram dhe 58 milionë ndjekësit e saj në Tëitter.
Albumi i fundit i Ariana Grande është "Dangerous Woman" të cilin ajo e solli gjatë vitit 2016. 

Së fundmi është raportuar edhe për një projekt të përbashkët nga Ariana Grande dhe këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa.

Mediat e huaja kanë raportuar se kënga titullohet "Bad To You" dhe pritet të publikohet së shpejti. /radioplus/


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing