Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Idris Elba producent dhe me rol kryesor në filmin "Turn Up Charlie"

Film  |  19.04.2018 Ora 11:49   
Idris Elba është aktori i cili harxhon kohë të madhe duke qendruar në shesh xhirime, por që puna e tij pastaj vlerësohet shumë duke qenë një ndër aktorët më të kërkuar të viteve të fundit. Ai shumë shpejt do të paraqitet edhe në një projekt të ri të Netflix, filmin me titull "Turn Up Charlie".

Elba në këtë film do të jetë edhe producent, përpos që do të luajë Charlie-n një Dj në vështirësi dhe një beqar i përjetshëm. Edhe pse ai merr një shans për të arritur tek suskesi, gjërat nuk shkojnë sic duhet.

Për skenarin e këtij filmi kanë punuar 3 skenaristë, dërsa Tristram Shapeero dhe Matt Lipsey do të jenë në detyrën e regjisorit, e filmi do të fillojë xhirimet muajin e ardhshëm.

Filmi i radhës që do të shohim aktorin Idris Elba është "Avengers: Infinity War" që premierën do ta ketë javën e ardhshme, ndërsa me datën 24 gusht, do të lansohet edhe filmi me titull "Yardie" ku Idris Elba është regjisor  dhe producent. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing