Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi për herë të parë do të performojë në Dubai (Foto)

Muzikë  |  23.04.2018 Ora 12:50   
Këngëtarja e njohur kosovare, e cila me këngët e saj ka arritur të depërtojë edhe në skenën muzikore botërore, Era Istrefi e cila pak javë më parë lansoi edhe këngën e saj më të re “Origami” në bashkëpunim me Dj-in e njohur, Maphorisa, tani do të performojë edhe në Dubai, shkruan Radio Plus.

Era Istrefi do të performojë në dy ndër klabet më të njohura në Dubai, në “XL Dubai” më 26 prill dhe në  “Boa Dubai” më 27 prill.
Lajmin e bëri të ditur vetë Era përmes profilit të saj në Instagram ku ka shkruar “Shumë e lumtur që do të performojë në Dubai për herë të parë. Ejani dhe më shihni.

“Kanë mbetur edhe pak ditë. Ejani dhe dëgjojeni yllin shqiptar dhe hitin e saj “BON BON””, shkruhet kështu ndër të tjera në njoftimin e “XL Dubai”. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing