Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dy vite nga vdekja e Prince, familja akuzon spitalin ku këngëtari ka qëndruar ditët e fundit

Muzikë  |  26.04.2018 Ora 11:22   
Tashmë janë bërë dy vite që kur këngëtari, aktori dhe producenti i famshëm amerikan, Prince Rogers Nelson, i njohur vetëm si Prince, ka vdekur, shkruan Radio Plus.

Dy vite pas vdekjes së këngëtarit të famshëm, familjarët e tij kanë ngritur një padi kundër spitalit, ku Prince ishte trajtuar pak para vdekjes së tij. Familja poashtu ka kërkuar të merren masa ligjore kundër dyqanit të drogës “Walgreens”.

Familja akuzon spitalin për mos ndalje dhe trajtim më të gjatë të Prince. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing