Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Lopez publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  27.04.2018 Ora 10:41   
Këngëtarja e famshmë, Jennifer Lopez vazhdimisht dëshmon së është një ga artistet e cila punon më së shumti dhe nuk ndalet e projekte, qoftë në muzikë apo në aktrim, shkruan Radio Plus.

Mbrëmë është mbajtur ceremonia “Billboard Latin Music Awards” dhe Jennifer Lopez e ka zgjdhur pikërisht këtë ngjarje të rëndësishme të muzikës latine, për ta dhënë premierën e singlit të saj më të ri, “El Anillo”.

Jennfer Lopez mbrëmë në skenën e “Billboard Latin Music Awards” ka dhënë një performancë të veçantë të këngës së re, e cila është edhe kënga e parë për këtë vit në gjuhën latinë nga JLo.

Kënga tashmë tashmë është publikuar në platformat më të njohura të muzikës, fillmisht vetëm në versionin audio, ndërkaq bashkë me videoklip pritet të lasnohet sot gjatë ditës. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing