Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Selena Gomez paralajmëron këngën e re

Muzikë  |  02.05.2018 Ora 11:04   
Këngëtarja e famshme, Selena Gomez së shpejti do të publikojë këngën e saj më të re, shkruan Radio Plus. 

Kënga më e re nga Selena Gomez mbanë titullin “Back To You” dhe do të pulikohet më 10 maj. 

Lajmin për këngën e re e ka bërë të ditur vetë këngëtarja 25 vjeçare, përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram. 

“”Back To You” do të publikohet më 10 maj. Jam shumë e lumtur që po e ndaj me ju këtë lajm”, ka shkruar Selena në Instagram. 

Kënga më e re nga Selena Gomez “Back To You” është pjesë e kolonës zanore e sezonës së dytë, të serisë së famshme në Netflix “13 Reasons Why” e cila do të dalë më 18 maj. /radioplus/


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing