Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora, Bebe Rexha, Charli XCX dhe Cardi B me një këngë të përbashkët

Muzikë  |  02.05.2018 Ora 11:39   
Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, me famë botërore, Rita Ora është duke punuar për një projekt të ri muzikor, të frymëzuar nga hiti i madh I vitit 2001 “Lady Marmalade” nga Christina Aguilera, Lil' Kim, Mya, Pink, shkruan “Metro UK”, transmeton Radio Plus.

Rita Ora, Bebe Rexha, Charli XCX dhe Cardi B janë bërë bashkë për të sjellë këngën “Girls”, e cila pritet të bëhet hit si “Lady Marmalade”.

Një burim deklaroi për “Metro UK”, se Rita e adhuron bashkëpunimin e vitit 2001 mes Christina Aguilera, Lil Kim, Mya e Pink dhe shpreson që “Girls” të bëhet një hit. Xhirimet e videoklipit “Girls” tashmë kanë nisur të realizohen në Londër./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing