Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Liam Neeson në filmin "Charlie Johnson In The Flames"

Film  |  04.05.2018 Ora 11:55   
Në vitet e fundit kemi harruar se si duket Liam Neeson në filmat aksion e triller, i gatshëm për të vrarë të gjithë. Tani vjen lajmi se ai ka pranuar të jetë roli kryesor në filmin "Charlie Johnson In the Flames" , një film me regjisorë Tarik Saleh dhe me skenar nga Justin Haythe, e  i adaptuar nga romani i Michael Igantieff.

Neeson do të luajë rolin kryesor në këtë film, si korespodent i luftës i BBC-së, i caktuar të mbulojë trazirat civile në Kongo. Por vdekja e një gruaje të pafajshme ndikon thellësisht tek ai dhe ai rrezikon gjithqka për të ekspozuar të vërtetën, do të hedhë vetën ne komplot vrasjesh, korrupsion dhe dhunë të cilat e kanë vënë në pikëpyetje njerëzimin.

Liam Neeson për herë të fundit është parë në filmin "The Commuter and Mark Felt: The Man Who Brought Down The White House. Shumë shpejt do të lansohet edhe filmi i tij më i ri me titull "Hard Powder". /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing