Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rikthehet Christina Aguilera, publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  04.05.2018 Ora 12:01   
Këngëtarja me famë botërore, Christina Aguilera është rikthyer pas gjashtë vitesh mungesë në skenën muzikore, duke publikuar bashkë me videoklip këngën e saj më të re “Accelerate” dhe duke paralajmëruar albumin e saj më të ri “Liberation”, shkruan Radio Plus.

Këngta më e re nga Christina Aguilera mbanë titullin “Accelerate” në bashkëpunim me reperët e njohur Ty Dolla $ign dhe 2 Chainz.

 “Accelerate” u mublikua dje në YouTube bashkë me videoklip, deri më tani ka mbledhur afër 3 milonë klikime dhe po qëndron numër 3 në videot më të kërkuara në YouTube.

“Liberation” është albumi i gjashtë me radhë në karierën e Christina Aguileras pritet të publikohet më 15 qershor, nga “RCA Records”. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing