Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rikthehet Rambo

Film  |  07.05.2018 Ora 12:19   
 
Kurrë nuk thuhet kurrë në Hollywood. Pas shumë vitesh kur I është thënë FUND serisë së famshme të filmit “Rambo”, Sylvester Stallone duket se po rikthehet në “Rambo V”.

Thuhet se per kete pjesë skenarin e ka shkruar Matt Cirulnick, që aktorin Sylvester e gjen në rolin e John Rambo, I cili ka filluar të bëjë një jetë të thjeshtë në një ranch në Arizona, derisa një mike e tij prej shumë vitesh Maria, I kërkon ndihmë për mbesën e saj të zhdukur derisa ishte në një party në Meksikë.

John, Maria dhe një gazetare e quajtur Mia, nisen për në Meksikë, dhe atje gjejnë një rrjet të madh të trafikimit të vajzave. Ende nuk është bërë I ditur se kush do të jetë në regjinë e filmit, ndërsa dihet se në muajin shtator do të filmohet në Londër, për të kaluar më pastaj në Bulgari dhe Canary Islands./radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing