Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Bieber: Mos i besoni jetës luksoze dhe lumturisë që paraqitet në rrjetet sociale

Muzikë  |  10.05.2018 Ora 9:51   
Sipas këngëtarit me famë botërore, Justin Bieber shumë gjëra që i shohim në rrjete sociale, nuk janë ashtu siç duken. Sipas tij udhëtimet luksoze, markat e shtrenjta,dhe lumturia pafund nuk janë aspak reale, shkruan Radio Plus.

Këto komente lidhur me jetën luksosë që promovohet në rrjete sociale, Justin Bieber i ka bërë përmes llogarisë së tij në rrjetin social Instagram.

 “Hej njerëz, ajo jeta luksoze dhe shumë e bukur që shihni të paraqesin personazhet e famshëme në “Instagram” nuk është e vërtetë. Mos u gënjeni duke menduar se ata kanë jetë më të mirë se sa e keni juve. Më besoni!”, ka thënë kështu Justin Bieber. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing