Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jordan Peele merr aktorët e filmave hit të tij në filmin e ri “Us”

Film  |  10.05.2018 Ora 10:44   
Jordan Peele bëri një BOOM të madh me lasnimin e  filmave të tij “Get Out” dhe “Black Panther”, e ky I fundit u bë filmi me fitimet më të mëdha të vitit që lamë pas.

Por që thuhet se regjisori ka mbledhur sërish aktorët e filmave të tij për projektin e tij të rradhës filmik, I cili mban një titull shumë të shkurtër “Us”. Winston Duke dhe Lupita Nyongo tashmë thuhet të jenë kontraktuar, ndërsa pjesë e filmit gjithashtu është edhe Elisabeth Moss. Filmi thuhet se do të ndjek jetën dy cifiteve, njëri cift zezakësh dhe tjetri I bardhë.

Kështu që mendohet se Lupita dhe Duke do të luajnë njërin cift, qka adhuruesit e aktorëve e kanë mirëpritur këtë lajm. E në anën tjetër Jordan Peele do të jetë regjisori e po ashtu edhe skanristi, njejt sikur në filmat e tij të tjerë.

Regjisori ka bërë të ditur vetë lajmin përmes llogarisë së tij në Twitter, duke postuar një foto të thjeshtë që tregon pak për filmin, I cili do të dalë në kinema në marsin e  vitit 2019. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing