Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bruce Willis në filmin "Cornerman"....

Film  |  10.05.2018 Ora 10:56   
Zakonisht Bruce Willis nuk luan role të cilat portretizojnë dikë në jetën reale, por që tashmë ai i është shtuar kastës së aktorëve të filmit "Cornerman", një film që do të dokumentojë jetën personale dhe profesionale të trainerit të boxit, Cus D'Amato dhe Mike Tyson.

Rupert Friend do të jetë regjisori dhe skenaristi. Drama është vendosur në vitin 1980-të, ku D'Amato është trajneri i disa prej kampionëve më të mëdhenj në botë dhe në majë të lojës së tij, ai zbulon një talent të ri 13 vjeqarin Tyson.

Thuhet se ky film do të paraqesë para shikuesve se qka me të vërtetë është të jesh i fortë, xhirimet për filmin do të nisin këtë vjeshtë. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing