Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Daniel Craig është paguar 25 milionë dollarë për të luajtur sërish James Bond

Film  |  11.05.2018 Ora 11:06   
Aktori Daniel Craig I cili pati thënë se më parë do të priste duart sesa të luante sërish agjentin 007, “nëse luaj edhe një herë këtë rol, duhet ta dini se e bëj për para” – pati thënë ndër të tjera aktori që portretizon James Bond, bëhet e ditur se ai ka vendosur që për herë të pestë me rradhë, të luajë agjentin e famshëm sekret.

Filmi I cili do të lansohet më datën 8 nëntor të vitit 2019-të, ka arritur të joshë sërish aktorin e famshëm duke I dhënë atij hiq më pak se 25 milionë dollarë, vetëm që të reprizojë rolin e tij si James Bond.

Aktori kur luajti në vitin 2012 në Skyfall, ishte paguar me 17 milionë dollarë, duke u bërë aktori I cili është paguar më së shumti për të luajtur këtë rol. Ndërsa tani si 51 vjeqar, Daniel do të jetë aktori më I vjetër në moshë që luan agjentin 007. E në anën tjetër Daniel Craig dhe gruaja e tij Rachel Weisz, janë në pritje të fëmijut të tyre të parë bashkë. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing