Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

The Weeknd rikthehet me Bella Hadid

Muzikë  |  11.05.2018 Ora 11:34   
Ka kohë që flitet se këngëtari The Weeknd dhe super modelja Bella Hadid janë rikthyer bashkë. Ata ishin parë muajin e  kaluar duke kaluar kohë të mirë bashkë në festivalin Coachella.

Tashmë gjithqka është vërtetuar pasi ata janë parë duke u puthur bashkë në në një VIP Party në Francë, pjesë e Festivalit të Filmit në Kanë. Por sipas disa burimeve dyshja nuk ka mbaruar shoqërinë me njëri tjetrin aty, pasi ata janë parë teksa janë larguar bashkë nga festa.

Sipas burimit në fjalë ata të dy as nuk ishin të interesuar që këtë ri-lidhje ta mbajnë të fshehtë, megjithëse ata u ndanë në vitin 2016, pas disa vitesh bashkë.

Por pas ndarjes The Weeknd  emri I vërtetë I të cilit është Abel Makkonen Tesfaye, filloi lidhje të re me këngëtaren tjetër që dikur ishte shoqe e mirë me Bella-n, Selena Gomez. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing