Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Enis Bardhi me shokë i shkaktojnë humbjen e parë Barcelonës

Sport  |  14.05.2018 Ora 1:04   

Barcelona ka dështuar në misionin e saj për ta mbyllur sezonin pa humbje, teksa është mposhtur me rezultatin 5-4 nga Levante. Në Valencia u luajt një sfidë spektakolare, ku protagonistë ishin 3 lojtarë, njëri prej të cilëve shqiptari i Maqedonisë, Enis Bardhi.

Emanuel Boateng shënoi tripletë për Levanten, ndërsa Bardhi dopietë, duke zhvlerësuar 3 golat e shënuar nga Coutinho dhe një nga Suarez për Barcelonën.

Kjo ishte një sfidë pa rëndësi për të dyja skuadrat, pasi kishin realizuar objektivat sezonalë, ndërsa trajneri Valverde nuk kishte marrë me vete as Lionel Messin.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing