Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

DJ Mustard dhe Nick Jonas sjellin “Anywhere” (Video)

Muzikë  |  14.05.2018 Ora 11:31   
DJ Mustard, i cili pesë vitet e fundit ka krijuar disa prej hiteve më të mëdha, tani është bërë bashkë me këngëtarin e njohur amerikan, Nick Jonas për të sjellë këngën “Anywhere”, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Nick Jonas në bashkëpunim me DJ Mustard, u publikua tri ditë më parë, fillimisht vetëm në versionin audio.

Krijuesi i hiteve "Chains", "Jealous" dhe "Levels" së fundmi është parë edhe si aktor, ku ka luajtur një prej roleve kryesore në filmin e “Jumanji Welcome to the Jungle”, paraqitje për të cilën ka marrë shumë komente pozitive nga fansat./radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing