Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pink - "nuk punësoj dado për ti dhënë vetes kohë të jem një yll rock-u"

Muzikë  |  15.05.2018 Ora 10:57   
Këngëtarja e njohur Pink ka kohë që është duke shetitur botën, në turneun e saj "Beautiful Trauma", ku në krah ka burrin e saj Carey Hart dhe dy fëmijët e saj.

Por ylli 38 vjeq i këngës bën një jetë shumë të thjeshtë nëne, duke ushqyer fëmijën e saj me gji në prapaskenë dhe duke u kujdesur për ta në të njejtën kohë.

"Edhe kur isha në turnenë Truth About Love, kisha Willow 14 muajshe, shkoja në prapaskenë dhe ushqeja me gji atë, kjo në fakt ka bërë që fëmijët të jenë më të lidhur me mua, e tani edhe me Jameson bëj të njejtën gjë" - ka thënë Pink për revistën Redbook.

Pink emri i vërtetë i të cilës është Alecia Beth Moore, ka thënë se po të punësonte një dado për fëmijët e saj, ajo do të bënte jetë të yllit të rocku-t, qka ndoshta do ta bënte më të suksesshme, por jo edhe të lumtur.

Këngëtarja është emëruar nga revista People, si Femra më e Bukur, ndërsa në kopertinë ajo është bashkë me dy fëmijët e saj./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing