Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

A do të marrë pjesë Rihanna në dasmën mbretërore të Princ Harry dhe Meghan Markle?

Muzikë  |  15.05.2018 Ora 11:10   
Teksa ka dhënë një intervistë për premierën e lansimit të linjës më të re të të brendshmeve të saj në Neë York, një gazetare vendosi të dalë jashtë teme për të thumbuar këngëtaren e famshme Rihanna, shkruan Radio Plus

Ajo u pyet nëse ka marrë ftesë për të qenë pjesë e Dasmës Mbretërore të Princ Harry dhe Meghan Markle ndërkohë që Rihanna e befasuar dhe paksa arrogante ia kthen gazetares duke e pyetur e përse duhet të kishte marrë një të tillë.

Se Rihanna dhe Princ Harry janë takuar një herë gjatë vitit 2016 gjatë një eventi në Barbados, është arsyeja se pse gazetarja të mendojë se Rihanna nuk mund t’i mungojë një ceremonie të këtyre përmasave. 

“Përse duhet të jem e ftuar në Dasmën e Harry-t?! Unë e kisha harruar që do të kishte një të tillë, edhe ti sapo më takove çfarë të bën të mendosh se je e ftuar në dasmën time?”, përfundoi Rihanna 

Kurse gazetarja duke qeshur ka përfituar nga rasti për të ftuar këngëtaren në dasmën e saj. /radioplus/


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing