Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Halle Berry, Anjellica Huston dhe Asia Kate Dillon në kastën e filmit "John Wick 3"

Film  |  22.05.2018 Ora 11:19   
Ende pa nisur xhirimet e filmit të tretë me rradhë të "John Wick", janë bërë të ditur emra të rinj, të cilët i janë bashkuar kastës së aktorëve të këtij filmi, si Halle Berry, Anjelica Huston e Asia Kate Dillon.

Ende nuk dihet se cili është roli i secilit prej tyre, por që një gjë dihet se Keanu Reeves do të vazhdoj të jetë John Wick e regjisor i filmit Chad Stahelski, ndërsa skenari i është besuar Derek Kolstad.

Filmi tashmë ka datë lansimi në Amerikë 17 majin e vitit të ardhshëm. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing