Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Christina Aguilera publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  28.05.2018 Ora 10:18   
Këngëtarja me famë botërore, Christina Aguilera është rikthyer pas gjashtë vitesh mungesë në skenën muzikore, duke publikuar me radhë këngët “Accelerate” ” në bashkëpunim me reperët e njohur Ty Dolla $ign dhe 2 Chainz, “Fall In Line” në bashkëpunim me Demi Lovato dhe së fundmi këngëtarja e famshme publikoi këngën “Not MySelf Tonight”, shkruan Radio Plus. 

Te treja këngët e reja  nga Christina Aguilera: “Accelerate” dhe “Fall In Line” dhe “Not MySelf Tonight”, janë pjesë e albumit më të ri, të gjashtit me rradhë në karrierën e saj, i cili mbanë titullin “Liberation” dhe pritet të publikohet më 15 qershor, nga “RCA Records”. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing