Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Ariana Grande dhe Nicki Minaj paralajmërojnë këngën e re

Muzikë  |  28.05.2018 Ora 10:58   
Këngëtaret e famshme, Ariana Grande dhe Nicki Minaj, do të bëhen bashkë për herë të tretë më radhë, për të sjellë një hit tjetër të përbashkët, shkruan Radio Plus.
 
Pas hiteve të mëdha “Bang Bang” dhe “Side To Side”, Ariana Grande dhe Nicki Minaj kanë paralajmëruar edhe këngën e tyre më të re e cila mbanë titullin “The Light Is Coming” dhe pritet të publikohet shumë shpejt.
 
Ishte vetë krijusesja e hitit “No Tears Left To Cry” u tregoi fansave për bashkëpunimin e radhës me Nicky Minaj. 
Ariana Grande mbrëmë në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram , publikoi një video ku shihet duke kënduar, tek sa në prapavijë dëgjohet zëri i saj dhe i Nicyt. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing