Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cardi B, J Balvin dhe Bad Bunny publkojnë videoklipin “I Like It” (Video)

Muzikë  |  30.05.2018 Ora 10:35   
Reperja e famshme amerikane, Cardi B,  këngëtari i njohur kolumbian, J Balvin dhe Bad Bunny nga Puerto Rica, janë bërë bashkë për të realizuar këngën me me titull “I Like It”, të cilën e publikuan një muaj më parë, fillimisht vetëm në versionin audio, shkruan Radio Plus.

“I Like It” për një muaj ka arritur një popullaritet të madh, duke depërtuar edhe në top 10 këngët e Billboard The Hot 100, ndërsa mbrëmë u publikua edhe videoklipi i kësaj këngë, duke u bërë menjëhërë edhe video më e kërkuar në YouTube.

“I Like It” është një prej këngëve të albumit debutues të Card B “Invasion of Privacy”. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing