Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cradi B dhe Maroon 5 publikojnë “Girls Like You” (Video)

Muzikë  |  31.05.2018 Ora 11:11   
Pas këngëve “Dinero”, në bashkëpunim me Jennifer Lopez dhe DJ Khaled,  “I Like It”, në bashkëpunim me Bad Bunny dhe J Balvin, “Girls” në bashkëpunim me Rita Ora Bebe Rexha dhe Charli XCX, reperja e njohur amerikane, Cardi B po vazhdon të publikojë projekte të reja.

Kësaj radhe Cardi u bë bashkë me grupin e famshëm amerikan “Maroon 5” për të sjellë këngën me titull “Girls Like You”e cila mbrëmë doli në treg.

“Me të vërtetë e dua shumë këtë këngë, edhe videoklipi është shumë inspirues! Mos e lini pa e dëgjuar dhe parë “GIRLS LIKE YOU” e cila tashmë u lansua”, ka shkruar Cardi B në llogarinë e saj në Instagram.

Në videoklip marrin pjesë edhe disa femra të famshme, si Ellen DeGeneres, Mary J.Blige, Jennifer Lopez, si dhe këngëtarja kosovare, Rita Ora, /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing