Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Havana” nga Camila Cabello thyen një tjetër rekord

Muzikë  |  04.06.2018 Ora 11:28   
Hiti i madh i Camila Cabellos, “Havana” tashmë ka thyer edhe një rekord tjetër, duke u bërë kënga më e transmetuar ndonjëherë nga një artiste femër, në platformën e njohur të muzkës “Spotify”, shkruan Radio Plus.

Në janar të këtij viti ish anëtarja e grupit të njohur “Fifth Harmony”, Camila Cabello lansoi edhe albumin debutues në karrierën e saj si solo këngëtare, album të cilin e quajiti “Camila Cabello” dhe solli disa hite tjera si “Never Be The Same”, “She Loves Control” etjerë. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing