Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lista e futbollistëve të 32 përfaqësuesve pjesëmarrëse në Kampionatin Botëror "Rusi 2018"

Sport  |  04.06.2018 Ora 16:45   
Na ndajnë vetëm 10 ditë nga fillimi i kampionatit botëror "Rusi 2018", dhe të gjitha përfaqësueset kanë zyrtarizuar listat e futbollistëve që do të marrin pjesë në këtë kompeticion, ku nuk kanë munguar as kësaj rradhe surprizat, shkruan RadioPlus.

Lista e futbollistëve të 32 përfaqësuesve pjesëmarrëse (klikoni në link): https://fifa.to/W9AFFNdAtN

Kujtojmë që ndeshja hapëse do të jetë më 14 Qershor 2018, ku përballë do të jenë Rusi - Arabi Saudite. /radioplus

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing