Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi së shpejti publikon këngën e re

Muzikë  |  05.06.2018 Ora 9:45   
Këngëtarja kosovare, tashmë me famë ndërkombëtare, Era Istrefi e cila së fundmi realizoi këngën zyrtare të Kampionatit Botëror, “Live It Up” në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith, së shpejti do të publikojë edhe singlin e saj më të ri, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Era Istrefi titullohet “Prisoner” dhe pritet të publikohet më 8 qërshor.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Era përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar edhe një audio të këngës së re.

“A jeni gati për singlin tim më të ri, “Prisoner”, më 8 qërshor”, ka shkruar Era Istrefi. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing