Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Angelina Jolie feston ditëlindjen me fëmijët në park lodrash

Film  |  05.06.2018 Ora 10:53   
Aktualisht ajo është e zënë me xhirimet e filmit 'Maleficent 2", ndërsa dje ishte e lirë për ditëlindjen e saj, ku u pa duke festuar në park lodrash bashkë me fëmijët e saj.

Aktorja e cila dje mbushi plot 43 vjet, dukej në gjendje shumë të mirë teksa provonte slitat e larta në parkun e njohur të lodrave. Jolie aktualisht është duke xhiruar në Pinewood Studios në Londër për pjesën e dytë të Maleficent, bashkë me aktoren Elle Fanning e cila luan Aurorën.

Pjesa e dytë e këtij filmi pritet të dalë për shikuesit në fundin e vitit 2019-të apo në fillim të 2020-tës. Maleficent pjesa e parë u lansua në vitin 2014 dhe u bë një super hit, me gjithsejt 750 milionë dollarë fitime nga kinematë në mbarë botën. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing