Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kristen Stewart dhe Robert Pattinson rikthehen bashkë ?

Film  |  05.06.2018 Ora 11:05   
Kristen Stewart dhe Robert Pattinson patën një lidhje më shumë se tre vjeqare, por e gjitha u shkatërrua pasi Kristen u fotografua në momente të afërta me regjisorin Rupert Sanders.

Dyshja prej aktorësh fillimisht u njohën gjatë xhirimeve të sagës së njohur filmike  "Twilight". Pas gjithë kësaj Robert ishte lidhur me këngëtaren FKA Twigs ndërsa edhe pse të fajuar zyrtarisht, vitin e kaluar ata i dhanë fund.

Ndërsa paparacët kanë arritur dje të kapin Kristen dhe Robert në LA bashkë, sipas thashethemeve Robert tashmë e ka falur për tradhtinë ish të dashurën e tij dhe se dyshja janë duke u rikthyer bashkë.

E në anën tjetër Kristen kishte disa lidhje gjatë këtyre viteve larg Robert, më shumë vëmenjde mori lidhja e saj me modelen e Victoria's Secret, Stella Maxwell. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing